O nas

o naszej firmie

AUTO PARK

Firma Auto Park z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się w wynajmie samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki zróżnicowanej ofercie każdy klient znajdzie u nas pojazd dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb. Samochody, które oddajemy do Państwa dyspozycji są w pełni sprawne, bogato wyposażone i z pełnym pakietem ubezpieczeń. Podchodzimy elastycznie do indywidualnych zleceń, przez co możemy zaproponować najlepsze rozwiązania.

Auto Park to również całodobowa pomoc drogowa. Przez doświadczenie, które zdobyliśmy w przeciągu kilku ostatnich lat gwarantujemy Państwu bardzo szybką reakcję na zlecenie i profesjonalnie wykonaną usługę. Zarówno we Wrocławiu, na terenie Polski jak i całej Europy.

Jeśli Wasz pojazd  uległ awarii lub zniszczeniu jesteśmy w stanie zaproponować natychmiastową pomoc ze strony warsztatów z którymi współpracujemy od lat.

Dla klientów rozważających sprowadzenie samochodu  z zagranicy oferujemy usługę, która zapewni znalezienie, przywiezienie i ewentualną naprawę  wymarzonego pojazdu. Załatwiamy  wszystkie formalności związane z rejestracją samochodu, więc naprawdę o nic nie trzeba się martwić.

Auto Park

Auto Park

Dawid Kląskała

Back to top